طرح خشت‌های آسمانی، زائرسراهای ارزان قیمت

با عنایات حضرت علی ابن موسی الرضا امکان دریافت کمک های مردمی جهت ساخت زائر سراهای ارزان قیمت ( طرح خشت های آسمانی ) از طریق تلفن همراه میسر گردید .

در این روش مردم شریفی که تمایل به کمک در این طرح خداپسندانه و بزرگ ملی را دارند میتوانند براحتی و از طریق شماره گیری شماره #888888*724* با تلفن های همراه خود مبلغ موردنظر خود را به حساب طرح خشت های آسمانی واریز نمایند .

 

 

 

عضو شورای شهر مشهد:

بنياد زائر بايد خود گردان و داراي سياست گذاري مستمر در خصوص خدمات دهي به زائر باشد

بنياد زائر بايد دستگاهي خود گردان باشد و نيازهاي استمرار كار و خدمات دهي به زائر را خود برطرف نمايد و محتاج اعتبار و هزينه از خارج نباشد .

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی جواهری:

طرح خشت هاي آسماني بايد نماد توجيهي داشته باشد

طرح مشارکت در خرید خشت هاي آسماني براي ايجاد اقامت گاه هاي ارزان براي زائران امام رضا(ع) بايد يك نماد و يا شاخصه حقيقي داشته باشد تا طرح براي مردم و كساني كه می خواهند دراین طرح مشارکت داشته باشند توجیه داشته باشد.

به گزارش ستاد خبری خشت های آسمانی؛ حجت السلام والمسلمین سيد امير رضا هاشمي جواهري، از ائمه جماعات حرم مطهر رضوی گفت: مشاركت در اين طرح خوب است و مردم مي توانند وجوهاتي را به خريد این خشت ها اختصاص دهند و سهمي در عمران و آباداني اطراف حرم داشته باشند.

وی افزود: قطعا چنين امري ثواب زيارت را بيشتر خواهد كرد و كمك موثري به اقامت زائران در اطراف حرم مطهر رضوی خواهد نمود.

وي تصریح کرد: صرف اعلام اين طرح ممكن است استقبال مردم را به دنبال نداشته باشد و لذا بايد مردم به نتيجه آن نيز واقف باشند و براي انجام اين كار و خريد خشت اميدواري حاصل كنند.

وي گفت تا مردم نمونه كار را نبينند ترغيب نخواهند شد كه خشت بخرند يا در اين جهت كمك كنند و در اين امر خير مشاركت نمايند.

هاشمي جواهري در پایان خاطر نشان کرد: افزايش مكان هاي اقامتي براي زائران،كار خوب و پسنديده اي است و موجب رضايت زائران خواهد بود.