طرح خشت‌های آسمانی، زائرسراهای ارزان قیمت

هزینه های اسکان بزرگترین دغدغه زائرین است

فرماندار بجنور گفت:

هزینه های اسکان بزرگترین دغدغه زائرین است

 

فرماندار بجنورد گفت، بزرگترین دغدغه زائرین اسکان و هزینه های اسکان است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خشت های آسمانی؛ دکترمحمود ثمینی فرماندار بجنورد تصریح کرد: بزرگترین نگرانی  زائرینی که به شهرهای مذهبی از جمله به مشهد سفر می کنند  اسکان و هزینه های اسکان می باشد.

وی افز.ود: زائرین اقشار کم درآمد از لحظه ای که تصمیم می گیرند به مشهد سفر کنند نگرانی اسکان و هزینه های اسکان را دارند که با ساخت زائرسراهای ارزان قیمت یک نگرانی بزرگ و دغدغه از زائرین برداشته می شود.

وی اظهار کرد:کم کردن هزینه های اسکان شاید بزرگترین کمک به زائرین باشد که البته باید توجه داشت وجود زائر سراهای ارزان قیمت باعث بی احترامی یا بی کیفیتی زائر سراها نباشد.

وی بیان کرد: زائرسراهای ارزان قیمت که توسط بنیاد زائر امام رضا(ع) حمایت می شود در وضعیت مطلوب به سر می برد و من از همه سرمایه گذاران دعوت می کنم در این فعالیت خداپسند شرکت نمایند.

وی در خصوص ساخت زائرسراهای ارزان قیمت گفت: سرمایه گذاری برای ساخت زائرسرای ارزان قیمت یک اصل مهم برای کمک به اقشار کم درآمد است و مهم ترین عامل برای جذب سرمایه گذاران اعتماد سازی آنان می باشد.اگر سرمایه گذاران از نزدیک بتوانند فعالیت ها و پرژه های  ساخت زائرسرای ارزان قیمت را بازدید کنند این نشان دهنده ی یک حسن بزرگ است .

دکتر محمود ثمینی اذعان کرد: اسلام به تنهایی می تواند خود در بین مردم مسلمان اتحاد ایجاد کند  و در شرایط کنونی اتحاد مردم کشور از هر چیزی مهم تر است و از هر فعالیتی که باعث اتحاد شود مانند طرح خشت های آسمانی که نتیجه آن زیارت ببشتر زائران می باشد باید به گرمی استقبال کنیم .

فرماندار بجنورد در پایان خاطر نشان کرد:باید برای زائرین که به مشهد سفر میکنند برنامه های ویژه طرح ریزی شود زیرا زیارت امام هشتم (ع) جدا از آثار مثبت معنوی بسیاری که دارد، آثار سیاسی و نقش موثری در ایجاد اتحاد بین مسلمانان ایفا می کند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید