طرح خشت‌های آسمانی، زائرسراهای ارزان قیمت

تکمیل پروژه زائرسرای ثامن الائمه خوزستان ظرف دو سال آینده

مسئول اجرایی پروژه زائرسرای ثامن الائمه خوزستان خبر داد:

تکمیل پروژه زائرسرای ثامن الائمه خوزستان ظرف دو سال آینده

مسئول اجرایی پروژه زائرسرای ثامن الائمه خوزستان از تكميل این زائرسرا ظرف دو سال آينده خبر داد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خشت های آسمانی؛ رجبعلي حميدي نژاد كه مسئولیت اجرایی پروژه زائرسرای ثامن الائمه خوزستان را برعهده دارد با بیان این مطلب گفت: این پروژه در زمینی به مساحت یک هزار و 235 متر مربع و با زیربنایی بیش از 7 هزار متر مربع در حال ساخت است که با اهتمام نماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم اهواز جناب آیت ا.. موسوي جزايري و حمايت هاي شهرداري ثامن در تیر سال 92 پروژه جان گرفت و در حال حاضر مرحله فندانسيون آن به اتمام رسيده است.

 حميدي نژاد گفت: الحمدا... هم اکنون پروژه وارد مرحله بعدي خود يعني نصب قطعات فلزي شده است و طبق قراردادي كه با پيمانكار  منعقد شده است اين مرحله ظرف دو ماه آينده تكميل خواهد شد. 

وي گفت:  مرحله بعدي طرح  يعني اجراي سقف و عرشه فولادي است كه پس از تكميل مرحله نصب قطعات فلزي انجام خواهد شد.

وی با اشاره به نیاز مبرم به جذب حمایت های مردمی و نیز حمایت سرمایه گذاران اظهار امیدواری کرد تا پس از اطلاع رسانی به مردم ایثارگر خوزستان و به خصوص اهواز همچنان که در هشت سال دفاع مقدس در خط مقدم مقاومت و ایثار بودند با استقبال و همراهی از طرف این عزیزان هر چه سریع تر  این زائرسرا به بهره برداری رسیده و مردم عزیز به خصوص قشر محروم از آن بهره مند شده و به فیض زیارت امام رئوف علی بن موسی الرضا(ع) نائل آیند.

گفتنی است این زائرسرا در 9طبقه احداث خواهد شد و با دارا بودن 480 تخت، پس از احداث پذیرای زائران کم برخوردار استان خوزستان خواهد بود

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید