طرح خشت‌های آسمانی، زائرسراهای ارزان قیمت

زائرین کم برخوردار دغدغه مسولین استان مازندران

Previous Next

به گزارش روابط عمومی بنیاد مرکزی زائر امام رضا علیه السلام :

روز گذشته هیئتی مرکب از حجت الاسلام و المسلمین انتظاری رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان مازندران مستشرق رئیس دفتر نماینده معزز ولی فقیه استان مازنداران ، مهندس محمدی تاکامی مدیر کل دفتر امور شهری و شوراها استانداری (نماینده استاندار مازندران) و جمعی از مهندسین صنعت ساختمان از استان مازندران در مشهد مقدس حضور پیدا نموده و به اتفاق مدیر عامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا علیه السلام پس از بازدید از پروژه در نشستی با شهردار محترم منطقه 4 و معاونین ایشان مسائل قانونی و فنی پروژه مورد بررسی قرار گرفت در این نشست جناب آقای غلامی شهردار منطقه 4 ضمن خیر مقدم خواستار سرعت بخشی به اجرای پروژه شدندوآمادگی مجموعه را جهت هرگونه همکاری اعلام نموده و مقرر شد نماینده رسمی پروژه به شهرداری منطقه معرفی و پیگیری های لازم انجام پذیرد

پس از آن جلسه ای در محل دفتر بنیاد مرکزی برگزار و حجت الاسلام والمسلمین انتظاری گفت : در ابتدا جا دارد تشکر داشته باشیم از موسسین بنیاد مرکزی زائر علی الخصوص مدیر عامل بنیاد مرکزی زائر که با پیگیری ها و عنایتی که به این استان داشته اند فرصتی ایجاد شده است که امروز که همگی بجهت حمایت از زائرین کم برخوردار که توفیق زیارت امام هشتم را تا به امروز نداشته است دور هم جمع شویم و بعد از وقفه پیش آمده دوباره شاهد شروع عملیات اجرای این پروژه باشیم و به فضل الهی ظرف روزهای آینده با حمایت هایی که از سوی خیرین و استانداری محترم استان محقق خواهد شد این پروژه مجددا شروع خواهد شد .

مستشرق نیز علت وقفه ایجاد شده را تغییرات مدیریتی در سطح استان دانست و اظهار داشت : با پیگیری های نماینده معزز ولی فقیه و همکاری استاندار محترم و کمک خیرین پروژه فعالیت مجدد خود را انشالله آغاز خواهد کرد .

محمدی تاکامی که به عنوان نماینده استاندار مازندران در این جلسه حضور داشت گفت : طبق دستور آقای حسین زادگان استاندار محترم مازندران جهت بررسی و چگونگی شروع بکار مجدد پروژه به مشهد اعزام شده ایم .

وی افزود : با توجه به اهمیت ساخت زائرسرای ارزان قیمت برای اقشار کم برخوردار استان مازندران و بر اساس تاکیدات نماینده معزز ولی فقیه در استان و استاندار محترم قطعا با تمام ظرفیت این مسیر را پیش خواهیم برد .

سید حسین عابدی ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی گفت : استان مازندران با توجه به ظرفیت های موجود در استان جزء استان های برخوردار کشور محسوب می شود و با وقفه ای که در عملیات اجرایی این استان ایجاد شده بود  متاسفانه در مرحله فسخ تفاهم قرار داشتیم .

وی ادامه داد : بنده طی دعوتی که ماههای گذشته از طرف بنیاد زائر استان صورت گرفت خدمت حضرت آیت ا... طبرسی و ائمه محترم جمعه استان گزارشی از میزان پیشرفت زائرسراهای سطح کشور ارائه نمودم حضرت آیت الله طبرسی تاکید کردند با همتی  که از خیرین و مسئولین استان سراغ دارم این پروژه انشاء اله مجددا شروع خواهد شد .

عابدی افزود : امیدواریم با قول های مساعدی که گویا استاندار محترم مازندران داده اندو با همت خیرین و مسئولین این استان با سرعت بخشیدن به عملیات ساخت شاهد بهره برداری هرچه زودتر این زائرسرا باشیم . انشاءاله

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید