طرح خشت‌های آسمانی، زائرسراهای ارزان قیمت

تقارن هشت خوش یمنی برای استان سمنان

Previous Next

به گزارش روابط عمومی بنیاد زائر بازدید حضرت آیت ا... شاهچراغی نماینده معزز ولی فقیه و رئیس هیات امنای بنیاد زائر استان سمنان بهمراه سردار حسن زاده فرمانده سپاه استان و سایر ائمه محترم جمعه استان از آخرین وضعیت اجرایی زائر سرای ارزان قیمت استان سمنان انجام گرفت

در این بازدید آیت ا... شاهچراغی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات بنیاد مرکزی و شهرداری مشهد در خصوص واگذاری زمین و پروانه رایگان ،  تسهیل‌گری های لازم در زمینه سرعت بخشی در عملیات اجرایی و به بهره برداری رسیدن هر چه سریعتر زائرسرا تاکید داشتند و عنوان نمودند که استان سمنان یکی از استان هایی است که خیرین بزرگی در آن حضور دارند و قطعا این بزرگواران در صورت اطلاع به این امر مهم وارد خواهند شد . ایشان از ائمه محترم جمعه استان خواستند که از همین هفته در نمازهای جمعه اطلاع رسانی را به مردم عزیز شهرستانهای استان شروع نمایند .

سردار حسن زاده نیز ضمن تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی دقیق تر به آحاد مردم خیر و شهید پرور استان سمنان عنوان داشتند تا کنون مبلغ هشت میلیارد ریال برای زائرسرای ارزان قیمت تامین اعتبار گردیده و در سلسله جلسات برگزار شده در بنیاد استان سمنان و بررسی الگوهای مشارکت با همکاری بنیاد مرکزی به هشت الگوی نهایی رسیده اند و امیدوارند با همت والای مردم هشت شهرستان اصلی و سایر شهرهای استان تا پایان سال 98 زائرسرا برای مردم ارجمند استان مهیا و آماده بهره برداری واقع شود .

مدیرعامل بنیاد مرکزی نیز ضمن خیرمقدم به آیت ا... شاهچراغی و دیگر عزیزان با قدردانی از زحمات صورت پذیرفته از سوی بنیاد زائر استان سمنان بویژه پیگیری های سردار حسن زاده و خصوصا نماینده بنیاد زائر استان جناب آقای مطهری نژاد تاکید نمودند که ضرورت استمرار این امر مهم که از فرمایشات و تاکیدات مقام معظم رهبری می باشد و بایستی بزرگواران خیر مطلع باشند که با این اقدام آسمانی تا زمانی که این زائر سرا پابرجا باشد در زیارت زائرین حضرت ثامن الحجج و امام مهربانی ها شریک خواهند بود و این امر به مثابه صدقه جاریه ای است که ثواب آن برای مشارکت کننده خواهد بود. در همین راستا نیز جلسه ای با حضور جمعی از مسئولین ، ائمه جمعه و خیرین برجسته استان برگزار گردید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید