طرح خشت‌های آسمانی، زائرسراهای ارزان قیمت

حاضران در گردهمایی طرح را به درستی انعکاس دهند

شهردار خرم آباد و نماینده شهرداران استان لرستان:

حاضران در گردهمایی طرح را به درستی انعکاس دهند

نماینده شهرداران استان لرستان گفت: موضوعی که باعث به سرانجام رسیدن طرح ساخت زائرسرای ارزان قیمت برای زائران می شود اطلاع رسانی درست شرکت کنندگان در گردهمایی و همت آنان است.

 

به گزارش ستاد خبری بنیاد زائر امام رضا(ع)؛ محمد محرابی اظهار داشت: مردم خرم آباد ارادت خاصی به ائمه(علیهم السلام)  دارند. وقتی حرف از ائمه اطهار (علیهم السلام) می شود مردم این شهر سر از پا نمی شناسند و یقینا در ساخت زائرسراهای ارزان قیمت مشارکت درخور شانی خواهند داشت.

وی حضور در این گردهمایی را مفید ارزیابی کرد و گفت: این گردهمایی مقدمه ای است برای فراهم شدن امکان زیارت برای زائران کم بضاعت.

شهردار خرم آباد یادآور شد: به محض اینکه از این گردهمایی به استان لرستان برگردم با حضور شهرداران استان، ستاد پیگیری را برای رسیدگی به این منظور تشکیل خواهم داد تا هر چه زودتر با استفاده از ظرفیت های مردمی برای به سرانجام رسیدن این طرح اقدام کنیم.

وی استان لرستان را در اجرای این طرح به دلیل داشتن مردمی مذهبی و ارادتمند به اهل بیت(علیهم السلام) دارای پتانسیل لازم ارزیابی کرد.

نماینده شهرداران استان لرستان  در خصوص معماری بافت پیرامونی حرم رضوی گفت: ابن  بافت باید نمایی سنتی داشته باشد و زائر با حضور در اطراف حرم بایستی آرامشی توام با معنویت در درون خود احساس نماید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید